Hakkımızda

Uzamanlık + Dürüstlük = Güvenilirlik. Memnuniyet.


Firewall Türkiye


Firewall Türkiye,ELKOM GRUP Yazılım & Bilgisayar & Web Tasarım, 1993 yılında Muharrem KERİMOĞLU tarafından Ankara'da bilgisayar, ticari paket programlar ile oem parça satışı , network sistemleri kurulumu, teknik servis ve bakım hizmetleri konusunda faaliyette bulunmak amacı ile kurulmuştur. Elkom bilgisayar olarak kendi markası olan NIXON markalı bilgisayarları 4000 in üzerinde bireysel ve ağ sistemleri olarak müşterilerinin kullanımına sunmuştur.

Müşteri portföyünü her geçen gün genişleten ELKOM ,2005 yılında EkoSoft Ticari Paket programlarını piyasaya sunmuş, online destek ve kurulum hizmeti ile Türkiye çapında 3000 den fazla kullanıcıya ulaşmıştır.

Güvenlik tehditlerinin sürekli şekil ve yöntem değiştirerek çoğalması güvenlik duvarı ürünlerinin gelişmesine, çok daha sağlam ve yetenekli hale gelmesini sağlamıştır. Firewall Türkiye bilgisatar teknolojileri konusunda deneyim ve uzmanlığı birleştirerek çözümler sunmak ve müşterilerimizin güvenliğini en iyi seviye getirmek, uzun süreli çözümler sunmak için faaliyete geçirmiştir.